Mecz ne żywo -

Chat Logowanie Rejestracja
Estadios
vs
31.10; 19:00
KSW 32
Skrót meczu
Zaproponuj link

Zaloguj się aby dodać link.

KSW32 w Londynie

Od 2004 roku, a więc od momentu utworzenia polskiej federacji Konfrontacji Sztuk Walki popularność gali przez nią organizowanych miała zdecydowanie tendencję wzrostową. Przed 20-tą galą KSW, władze federacji zobaczyły w takiej tendencji szansę na zwiększenie swoich przychodów. Podjęto decyzję, iż od gali KSW 20: Symfonia walki będą transmitowane tylko systemem pay-per-view. Rozczarowani takim stanem rzeczy byli przede wszystkim abonenci Cyfrowego Polsatu, którzy od tego momentu byli zmuszeni wykupywać dodatkowo dostęp do transmisji. Nie wystarczało już, tak jak wcześniej, posiadać standardowy abonament polsatowski. Federacja KSW była przez swoją decyzję krytykowana, ale po czasie widzowie przywykli i przestali narzekać na sposób transmitowania walk.

Nadchodząca gala KSW 32: Road to Wembley również będzie transmitowania systemem pay-per-view. Widzowie do wyboru mają kilka opcji wykupienia dostępu do oglądania walk. Pierwsza z możliwości skierowana jest do abonentów telewizji UPC. Koszt wykupienia dodatkowego kanału, na którym będzie transmitowana cała gala wynosi 39 złotych. Nieco szerszy zestaw posiada w swojej ofercie Cyfrowy Polsat. Za 40 złotych abonenci Cyfrowego Polsatu mogą wykupić dostęp do dwóch kanałów: kanału w jakości HD oraz kanału w jakości standardowej. Dla widzów, którzy nie są abonentami żadnej z wspomnianych dwóch telewizji, federacja KSW przygotowała oferty transmisji internetowej. Pierwsza oferta online jest zdecydowanie bogatsza. Na stronie KSW TV za 40 złotych widzowie otrzymują transmisję gali oraz komentarzy i powtórek (łącznie 72 godziny, a więc 3 dni transmisji), poza tym klienci mogą wybrać jeden z dwóch języków transmisji: polski lub angielski. Drugim sposobem wykupienia dostępu do transmisji gali online jest zakup dostępu w telewizji internetowej IPLA TV. Telewizja ta oferuje udostępnienie gali za 40 złotych i jest raczej słabą, choć dobrze rozreklamowaną alternatywą dla dedykowanej strony KSW TV. Federacja KSW oferuje więc dosyć szeroki zestaw ofert dla wszystkich widzów. Co istotne, oferty te w zasadzie nie różnią się cenami.

 

 

Mecz - na zywo rozpoczyna się w dniu 31-10-2015 o godzinie 19:00. W tym miejscu znadziejsz: transmisję online, live streamy, stream online w najwyższej jakości. Z tego miejsca możesz przenieść się do strony transmitującej mecz na żywo w internecie. Aby obejrzeć go live online, kliknij na jeden z powyższych odnośników. Przy każdym linku widnieje flaga oznaczająca język komentarza sportowego, oraz liczba kbps która świadczy o jakości obrazu. Im wyższa jest liczba kbps, tym szybsze łącze internetowe jest wymagane, i tym wyższa jest jakość obrazu. Jeśli obraz zacina się, jest to znak potrzeby przejścia na link z niższą jakością. Wszystkie spotkania można śledzić za pomocą zwykłej przeglądarki internetowej zupełnie za darmo. Jeśli nie widzisz linków, odśwież stronę na kwadrans przed rozpoczęciem spotkania. Jeżeli chcesz obejrzeć inne mecze online przenieś się do naszej podstrony z meczami na zywo, znajdują się tam mecze z większości popularnych lig na świecie. Życzymy niezapomnianych emocji!
Copyright © 2018.estadios.pl
Zaloguj się
Twój login:
Twoje hasło:
Nie pamiętasz hasła?
Zarejestruj się
Login: Wymagane
E-mail: WymaganeZły e-mail
Hasło: Wymagane
Powtórz hasło: WymaganeHasła są niezgodne
Podaj wynik: 9 + 6 = WymaganePodaj liczbę