Chat Logowanie Rejestracja
Estadios

Manchester United - Arsenal Londyn mecz na żywo. Transmisja online live w internecie. Sprawdź gdzie możesz obejrzeć hit ligi angielskiej 10.11.2013 (17:10)

Manchester United - Arsenal Londyn mecz na żywo. Transmisja online live w internecie. Sprawdź gdzie możesz obejrzeć hit ligi angielskiej 10.11.2013 (17:10)

10 listopada 2013

Hit Premier League już dzisiaj. Jeszcze niedawno bo sezon temu, wynik tego spotkania byłby łatwy do rozstrzygnięcia. Arsenal topił się wtedy w marazmie a gra londyńczyków nie napawała zachwytem, Manchester wykonowył wtedy kolejne kroki do tutuły mistrzowskiego. Obecnie, mimo, że to zaledwie pare miesięcy później sytuacje obu zespołów zmieniły się nie do poznania a sytuacja z sezonu poprzedniego się odwróciła. Dosłownie.

 

Chcesz obejrzeć mecz Manchester - Arsenal Londyn online na żywo? Kliknij i przenieś się do podstrony z transmisją.

 

Zadanie jakie stoi przed Czerwonymi Diabłami do najprostszych nie należy. Arsenal rozjeżdża się praktycznie po każdym zespole Premier League, nie dając przeciwnikowi większych szans. Nie bez przyczyny piastują obecnie pierwsze miejscew lidze. Ozil z każdym meczem pokazuje jak wielki błąd zrobił Real Madryt pozbywając się tego zawodnika. Sam jeden odmienił grę Arsenalu nie do poznania. Hit Premier League rozpoczyna się już dzisiaj o godzinie 17:10

 

Transmisja meczu na szczycie Manchester - Arsenal na żywo. Jeżeli chcesz obejrzeć ten mecz kliknij tutaj

Autor: Admin | Kategoria: Anglia

ZOBACZ TAKŻE

« wstecz

comments powered by Disqus
Copyright © 2018.estadios.pl
Zaloguj się
Twój login:
Twoje hasło:
Nie pamiętasz hasła?
Zarejestruj się
Login: Wymagane
E-mail: WymaganeZły e-mail
Hasło: Wymagane
Powtórz hasło: WymaganeHasła są niezgodne
Podaj wynik: 4 - 5 = WymaganePodaj liczbę