Chat Logowanie Rejestracja
Estadios

Mecz Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok Na Żywo Online w Internecie (15.02.2015)

Mecz Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok Na Żywo Online w Internecie (15.02.2015)

15 lutego 2015

Mistrz wraca do gry. Legia Warszawa powraca w walce o utrzymanie tytuły mistrzowskiego w Ekstraklasie. Po dość pechowym spotkaniu w Pucharze Polski ze Śląskiem Wrocław zakończone wyniki 1-1 dzisiaj przychodzi czas na inaugurację ligi wiosennej na Łazienkowskiej. Mecz Legia Warszawa - Śląsk Wrocław rozpocznie się o godzinie 18:00 przy ulicy Łazienkowskiej 3.

Legioniści w tym roku rozegrali już jedno spotkanie o stawkę w tym roku a był nim mecz ze Śląskiem Wrocław w pucharze Polski sprzed dwóch dni, zakonczony wynikiem 1-1. Spotkanie pozostawilo wiele niedosytu ponieważ wszyscy spodziewali się zwycięstwa stołecznego zespołu. Drużyna została wzmocniona sprawdzonymi nazwiskami z ligi polskiej a mimo to zwyciętwa nie udało się wywieźć mimo, że ze Śląska odszedł lider tego zespołu Sebastian Mila. Czujnym okiem wykazał się po raz kolejny Henning Berg który zauważył bardzo dużą niedokładność w grze jego zespołu podsumował także, że o wyniku zadecydowały błędy własne które popełniali jego zawodnicy. W dzisiejszym spotkaniu jest niemal pewne, że do składu wskoczy wielu nowych graczy. Wróbelki ćwierkają, że będzie aż 8 zmian w porównaniu do składu który wybiegł na mecz ze Śląskiem. Bardzo prawdopodobne, że w pierwszym składzie zobaczymy wyśmienitego Orlando Sa na swoją szansę może również liczyć Jakub Kosecki który mimo propozycji z Lechii Gdańsk postanowił pozostać w Warszawie i walczyć o pierwszy skład w drużynie Berga. W szeregach Legii może być to mecz szansy dla wielu graczy którzy do tej pory częściej zasiadali na ławce rezerwowych niż wybiegali w pierwszym zestawieniem. Paradoksalnie jest to moment na który wielu zawodników czekało, dzień w którym mogą przekonać Norwego aby nieco zmieniła się ich hierarchia w drużynie.

Jest to mecz również bardzo ciekawy z punkty widzenia kibicowskiego a mianowicie ostatnie spotkanie między tymi zespołami w Warszawie zakońćzyło się nie małą awanturą w sektorze gości. Dzisiaj już wiemy, że do Warszawy wybiera się całkiem spora grupa kibiców z Białegostoku. Na trybunach na pewno będzie gorąco, obie ekipy nie zbyta bardzo za sobą przepadają do jakichkolwiek awantur jednak dojść nie powinno środki bezpieczeństwa jakie zastosowała Legia na to spotkanie są znacznie podwyższone niżeli w przypadku innych spotkań. Pozostaje czekać z niecierpliowścią na pierwszy gwizdek sędziego.

 

Transmisja Meczu Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok Online w Internecie. Oglądaj Na Żywo Klikając Tutaj

Autor: Admin | Kategoria: Polska

ZOBACZ TAKŻE

« wstecz

comments powered by Disqus
Copyright © 2018.estadios.pl
Zaloguj się
Twój login:
Twoje hasło:
Nie pamiętasz hasła?
Zarejestruj się
Login: Wymagane
E-mail: WymaganeZły e-mail
Hasło: Wymagane
Powtórz hasło: WymaganeHasła są niezgodne
Podaj wynik: 20 + 5 = WymaganePodaj liczbę