Polub nas na FB -->
Chat Logowanie Rejestracja
Estadios

KSW32: Mariusz Pudzianowski vs Peter Graham Transmisja Na Żywo w Internecie

KSW32: Mariusz Pudzianowski vs Peter Graham Transmisja Na Żywo w Internecie

31 października 2015

Walka polskiego byłego strongmana Mariusza Pudzianowskiego z Australijczykiem, Peterem Grahamem budzi wielkie emocje. Atmosferę przed walką podgrzał polski zawodnik, wypuszczając do internetu dosyć kontrowersyjny i prowokujący film. Na owym filmie Mariusz Pudzianowski zjada ze smakiem bułki grahamki. 

Transmisja walki Mariusza Pudzianowskiego z Piterem Grahamem na KSW32 na żywo (KLIK)

Filmik, na którym Mariusz Pudzianowski pożera bułki o podobnie brzmiącej do nazwiska Australijczyka nazwie zdobył w Internecie sporą popularność i miał nawet zadatki na stanie się swoistym "viralem" internetowym, tj. filmikiem, który poprzez rozsyłanie do kolejnych osób staje się hitem sieciowym. Tak pewne siebie i niemal aroganckie zachowanie polskiego byłego najsilniejszego człowieka świata nie pozostawił oczywiście bez komentarza australijski zawodnik, gwiazda brytyjskich ringów - Peter Graham. Przeciwnik Mariusza Pudzianowskiego w ostrych słowach skomentował prześmiewczy film Mariusza. Filmik ewidentnie go nie rozbawił, ponieważ Graham odgrażał się, iż Pudzianowski "wcina" bułki, a tymczasem on sam ćwiczy i szykuje się, aby pokonać Mariusza Pudzianowskiego na ringu. Ewidentnie niezadowolony z publikacji filmiku przez Mariusza Pudzianowskiego, Peter Graham nazwał film opublikowany przez Polaka "głupim żartem".

Australijski zawodnik MMA zastrzegł, iż jedzie do Londynu po to, aby pokonać Mariusza Pudzianowskiego, a nie po to, aby robić sobie "głupie żarty". Słowa Petera Grahama można brać na serio, ponieważ zawodnik ma w Wielkiej Brytanii opinię świetnego zawodnika i bardzo nieustępliwego fajtera. To właśnie dzięki walce do końca Graham zdobył popularność na wyspach i to z tego powodu jest w Anglii gwiazdą. Peter Graham podczas gali KSW 32: Road to Wembley będzie walczył niczym u siebie i choć statystyki walk w Konfrontacji Sztuk Walki wskazują raczej na wygraną Mariusza Pudzianowskiego, to jednak Peter Graham wcześniej toczył boje także w imieniu innych federacji i z pewnością jest to zawodnik o dużym doświadczeniu. Należy tu odnotować, że w federacji KSW Pudzianowski wygrał 9 z 11 walk, a Graham na dwie walki wygrał jedną.

Najlepsze kursy na obstawienie tej walki możecie znaleźć u bukmachera Betsafe - KLIK

Autor: Admin | Kategoria: MMA, Polska, Anglia, KSW - Konfrontacje Sztuk Walki

ZOBACZ TAKŻE

« wstecz

comments powered by DisqusCopyright © 2018.estadios.pl
Zaloguj się
Twój login:
Twoje hasło:
Nie pamiętasz hasła?
Zarejestruj się
Login: Wymagane
E-mail: WymaganeZły e-mail
Hasło: Wymagane
Powtórz hasło: WymaganeHasła są niezgodne
Podaj wynik: 10 - 16 = WymaganePodaj liczbę