Chat Logowanie Rejestracja
Estadios

Michał Kita przeciwnikiem Karola Bedorfa na gali KSW 33

Michał Kita przeciwnikiem Karola Bedorfa na gali KSW 33

19 listopada 2015

Nadchodząca gala KSW 33: Michał Materla vs Mamed Khalidov będzie dla Karola Bedorfa drugą okazją do obrony pasa wagi ciężkiej federacji Konfrontacji Sztuk Walki. Tym razem przeciwnik Bedorfa będzie znacznie bardziej wymagający

Zostało potwierdzone, że na nadchodzącej gali KSW 33 aktualny mistrz zmierzy się z niezwykle rozpoznawalnym w Polsce i Europie Michałem Kitą. Karol Bedorf czuje się z pewnością wystarczająco przed zbliżającą się walką, ponieważ sześć ostatnich walk kończyło się dla niego zwycięsko. Pochodzący ze Szczecina fajter to zdecydowanie jedna z bardziej znanych postaci KSW. Bedorf dzierży pas mistrzowski od 2013 roku, kiedy to w świetnym stylu znokautował polską gwiazdę sztuk walki, Pawła Nastulę.

Od tego momentu Bedorf stoczył jedynie dwie walki w klatkach federacji KSW. Reprezentujący kluby Ankos Zapasy i Berserkers Team mieszkaniec Szczecina zdeklasował w pierwszej rundzie pojedynku pretendenta do tytułu, Rollesa Gracie. Był to w zasadzie jedyny pretendent do tytułu mistrzowskiego wagi ciężkiej Konfrontacji Sztuk Walki od momentu zdobycia tego tytułu przez Karola Bedorfa. Druga walka Szczecinianina została stoczona w ramach federacji KSW, ale na zasadach wykluczających zdobycia pasa przez jego przeciwnika - Petera Grahama. Niedawny pogromca Mariusza Pudzianowskiego spisał się w pojedynku z Bedorfem całkiem nieźle, ale ostatecznie poległ w pojedynku z mistrzem.

Następny przeciwnik Bedorfa to nie w ciemię bity fajter. Michał Kita jest postacią bardzo rozpoznawalną w środowisku Mieszanych Sztuk Walki. Wszystko za sprawą bardzo bogatej kariery, w trakcie której Kita zdołał pobić m.in. tak utytułowanego zawodnika, jak Ricco Rodriguez (był mistrz federacji UFC). Na co dzień Michał Kita mieszka i trenuje w Zabrzu. Od dziewięciu lat (bo wtedy rozpoczęła się jego zawodowa kariera) jeździ po Europie i wygrywa kolejne pojedynki z silnymi przeciwnikami. Poza Rodriguezem, Michał Kita pobił nie tak dawno np. Toniego Valtonena czy też znanego z walk w KSW Valentijna Oveerema. Tak więc druga walka wieczoru na gali KSW 33 zapowiada się bardzo "apetycznie".

Autor: Admin | Kategoria: Polska, MMA, KSW - Konfrontacje Sztuk Walki

ZOBACZ TAKŻE

« wstecz

comments powered by DisqusCopyright © 2018.estadios.pl
Zaloguj się
Twój login:
Twoje hasło:
Nie pamiętasz hasła?
Zarejestruj się
Login: Wymagane
E-mail: WymaganeZły e-mail
Hasło: Wymagane
Powtórz hasło: WymaganeHasła są niezgodne
Podaj wynik: 3 - 19 = WymaganePodaj liczbę