Polub nas na FB -->
Chat Logowanie Rejestracja
Estadios

Narkun vs Oliveira na KSW 34

Narkun vs Oliveira na KSW 34

1 marca 2016

Początkowo zapowiadanym rywalem Tomasza Narkuna na gali Konfrontacji Sztuk Walki 34 miał być Andre Muniz. O walce mówiło się bardzo dużo, według zapowiedzi miała to być prawdziwa batalia pomiędzy dwoma zawodnikami

Trenujący jiu jitsu Andre Muniz miał stanowić niebywałe wyzwanie dla Polaka. W końcu informacja o starciu Tomasza Narkuna z Andre Munizem została ostatecznie potwierdzona przez agentów zawodników, a następnie szeroko powielona przez media. Obaj fajterzy przygotowywali się do pojedynku bardzo długo, niemniej pech chciał, że jeden z zawodników doznał kontuzji. Blady strach padł na organizatorów gali KSW 34, bowiem ciężko na szybko znaleźć zastępcę dla zawodnika klasy Andre Muniza. Zastępstwo było jednak koniecznie, bowiem zawodnik podczas przygotowań do gali doznał kontuzji łokcia. Uszkodzenie łokcia było na tyle poważne, iż lekarze ostatecznie wykluczyli jakikolwiek ruch i przeciążenia ręki na najbliższe cztery tygodnie. Władze Konfrontacji Sztuk Walki 34 nie mogły czekać. Rozpoczęły się poszukiwania następcy, z którym miałby się zmierzyć Tomasz Narkun.

Ostatecznie kibice i wszyscy fani KSW odetchnęli z ulgą, ponieważ wybór padł na Cassio Barbosę de Oliveirę. Jest to doświadczony gracz, nie przerwy raz toczący ciężki pojedynek. Takim niewątpliwie będzie dla niego starcie z Tomaszek Narkunem, niemniej należy pamiętać, iż Cassio Barbosa de Oliveira styl swojej walki wywodzi - podobnie jak pierwotny przeciwnik Polaka, Andre Muniz - z jiu jitsu. Taki styl walki z pewnością sprawi, iż jego ruchy na ringu będą bardziej zaskakujące. Niewątpliwie więc Tomasz Narkun na ringu nie może czuć się ani przez chwilę pewnie. Wybór Cassio Barbosy de Oliveiry z pewnością nie zawiódł kibiców, ponieważ na pewno oczekiwali oni od federacji zaproszenia zawodnika podobnego tak pod względem stylu, jak i charakteru. Miejmy nadzieję, że walka pomiędzy Tomaszem Narkunem i Cassio Barbosą de Oliveirą przyniesie wiele emocji i nie zawiedzie. Może będzie tak, że wszyscy o Andre Munizie zapomną po walce ze względu na to, jak dobrze spisała się alternatywnie wybrana para. Nie ma wątpliwości, że gala przyniesie dużo emocji. Oby jak najwięcej tych pozytywnych.

Autor: Admin | Kategoria: MMA, Polska, KSW - Konfrontacje Sztuk Walki

ZOBACZ TAKŻE

« wstecz

comments powered by DisqusCopyright © 2018.estadios.pl
Zaloguj się
Twój login:
Twoje hasło:
Nie pamiętasz hasła?
Zarejestruj się
Login: Wymagane
E-mail: WymaganeZły e-mail
Hasło: Wymagane
Powtórz hasło: WymaganeHasła są niezgodne
Podaj wynik: 18 - 9 = WymaganePodaj liczbę