Polub nas na FB -->
Chat Logowanie Rejestracja
Estadios

Real Madryt - Legia Warszawa na zywo online. Gdzie w TV i online oglądać mecz Legii w Lidze Mistrzów

Real Madryt - Legia Warszawa na zywo online. Gdzie w TV i online oglądać mecz Legii w Lidze Mistrzów

18 października 2016

Już dzisiaj wieczorem o 20:45 mecz Real Madryt - Legia Warszawa. Spotkanie historyczne pod wieloma względami. Transmisję na zywo z tego meczumożna oglądać na estadios.pl oraz w telewizji. Sprawdź gdzie obejrzeć mecz Real - Legia.

Jeżeli nie masz możliwości obejrzeć tego meczu w telewizji możesz zrobić to w internecie, tutaj (na zywo Real - Legia) znajdziesz linki do streamów które umożliwią Ci bezproblemowe obejrzenie meczu Real - Legia

Mecz Real - Legia w telewizji

Mecz Real Madryt - Legia Warszawa można obejrzeć w telewizji na antenie TVP1, spotkanie rozpoczyna się o godzinie 20:45 a komentować je będzie Dariusz Szpakowski i Marcin Żewłakow. Standardowo spotkania Ligi Mistrzów w tym mecze Legii można oglądać na antenie Canal+, studio meczowe rozpoczyna się już godzinę przed meczem czyli o 19:45. 

 

Real Madryt - Legia Warszawa na żywo w online w internecie 

Jeżeli z jakiegoś powodu nie będziesz mógł obejrzeć tego meczu w telewizji zapraszamy na estadios.pl gdzie udostępnimy miejsca w których będzie można obejrzeć ten mecz online w bardzo dobrej jakości. Oprócz transmisji meczu Real Madryt - Legia Warszawa znajdziesz tutaj również wszystkie pozostałe mecze Ligi Mistrzów. 

 

*Tutaj znajdziesz plik pdf. z głębszym opisem spotkań Ligi Mistrzów - http://estadios.pl/RealMadryt-LegiaWarszawa_na_zywo_online_204518.10.2016.pdf 

Autor: Admin | Kategoria: Liga Mistrzów, Polska, Hiszpania

ZOBACZ TAKŻE

« wstecz

comments powered by Disqus

Copyright © 2018.estadios.pl
Zaloguj się
Twój login:
Twoje hasło:
Nie pamiętasz hasła?
Zarejestruj się
Login: Wymagane
E-mail: WymaganeZły e-mail
Hasło: Wymagane
Powtórz hasło: WymaganeHasła są niezgodne
Podaj wynik: 20 - 16 = WymaganePodaj liczbę