Polub nas na FB -->
Chat Logowanie Rejestracja
Estadios

Wygraj bilet na lunch z Robertem Lewandowskim

Wygraj bilet na lunch z Robertem Lewandowskim

1 lutego 2017

Robert Lewandowski jest aktualnie ikoną numer 1 Polskiego sportu. W piłce nożnej jest to osoba, która bezapelacyjnie osiągnęła szczyty możliwości i oferuje nam do dnia dzisiejszego futbol na najwyższym, światowym poziomie. Kto więc nie chciałby zjeść z nim lunchu, a także wybrać się, na oglądanie jego meczu w barwach Bayernu Monachium ?

Robert Lewandowski podarował bilety po uroczystej Gali Mistrzów Sportu, która odbyła się jak co roku. Impreza wychodzi z inicjatywy Piotrka Małachowskiego, który w tym roku zaoferował na aukcji kask Bartosza Zmarzlika, a także owych dwóch biletów na mecz Bayernu Monachium, a także możliwość wybrania się na lunch z Robertem Lewandowskim.


Jak zwykle szczytny jest cel, albowiem tym razem wszystkie pieniążki zostaną przekazane na leczenie chorego na raka Kamila Nowosielskiego.


Dzięki hojności takich znanych synonimów jak Stowarzyszenie Sportu i , Turystyki „Jedno Serce", a także marce LV BET Zakłady Bukmacherskie, która wspierana jest również przez serwis internetowy LaczyNasPasja.pl, dnia dzisiejszego jest możliwy zakup owych vouncherów na aukcji WOŚP, a także osobisty lunch z Robertem Lewandowskim i oglądanie jego wystepu w barwach Bayernu Monachium na żywo.


W aukcji oczywiście udział może brać każdy. Nie ma żadnych limitów. Warto odnotować, iż aktualna kwota vouchera wynosi 20 tysięcy złotych. Niech jednak kwota nie odstrasza fanów roberta, albowiem wszystkie zyski z aukcji, zasilą konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Voucher można licytować pod adresem aukcji WOŚP, na którą serdecznie zapraszamy.


Aukcja kończy się 1 lutego, 2017 roku, dlatego warto się pośpieszyć, jeśli chcemy, aby możliwość zjedzenia lanchu z Robertem Lewandowskim przypadała właśnie nam!

 

Autor: Admin | Kategoria: Portal

ZOBACZ TAKŻE

« wstecz

comments powered by DisqusCopyright © 2018.estadios.pl
Zaloguj się
Twój login:
Twoje hasło:
Nie pamiętasz hasła?
Zarejestruj się
Login: Wymagane
E-mail: WymaganeZły e-mail
Hasło: Wymagane
Powtórz hasło: WymaganeHasła są niezgodne
Podaj wynik: 12 + 13 = WymaganePodaj liczbę